Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Звуковий бар'єр - 2019

   
Код товару : Звуковий бар'єр - 2019
заяву : Звуковий бар'єр - 2019
риси
ВИДАЛУЙТЕ НАЙВІДНІШЕ РЕШЕННЯ, ЩО НАДАЄТЬСЯ ЗВУКОВОЇ ІЗОЛЯЦІЇ І ПЕРЕДАЧІТЬ ВІД На додаток до всіх функціональних можливостей наші системи Policam Sound
 замовлення        детально
 
 
детально

 

 

 

Звуковий бар'єр
Листи PMMA (акрилові)
Відмінна термічна формувальна здатність класу спалення; B2 / Клас 4 / UL 94 HB 92% пропускання світла Висока міцність у суворих кліматичних умовах Висока ударна міцність Легке формування Висока стійкість до неорганічних кислот Підходить для контакту з їжею Постійна робоча температура; 70 ° C Макс. робоча температура з перервами; 90 ° С
ДЕТАЛІ ПРОДУКЦІЇ, ЩО ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ПК
Висока стійкість до впливу пропускання світла до 88%. (Залежить від товщини пластини) Клас вогню: B s1 d0 (товщина 4,5 і 6 мм) Відмінна термоутворююча здатність Стійкість до екстремальних кліматичних умов. Легкий у використанні вирізаний ножем до 4 мм. Відмінна стійкість поверхні до кислот та мінеральних олій
Полікарбонат та звуковий бар'єр із ПММА (акрилу)
Сьогодні внаслідок зростаючого попиту на транспортні засоби, такі як автомобілі та громадський транспорт, і швидкий розвиток у містах, це спричиняє серйозне шумове забруднення, особливо в житлових районах та комерційних районах навколо автомобільних доріг, залізниць та мостів. З цієї причини попит на звукові бар'єри зростає з кожним днем ​​з метою покращення якості життя. Звукові бар'єри поглинають звук з шосе, відбивають його назад або зменшують звук, дозволяючи йому пройти довгий шлях. Звук - це така енергія, яка втрачає свою силу після того, як покине своє первісне джерело. Звук поширюється в усі сторони після виходу з транспортних засобів на автомагістралі. Коли звукові хвилі потрапляють на перешкоду чи бар’єр, деякі з них перетинають поверхню і відскакують в інші ділянки. Це називається "Роздум .. Якщо поверхня має пористу структуру з невеликими перфораціями і ямочками, що поширюються на внутрішню частину стінового матеріалу, звук проходить через них до зовнішньої поверхні, і ця звукова енергія розривається всередині. Це називається «поглинання ..

Звукові бар'єри з полікарбонатних / акрилових листів виробляються з високоякісної сировини. У цьому контексті наш асортимент продукції відповідає вимогам, коли потрібні високі показники пропускання світла, ударостійкості та ідеальної якості поверхні. Звукові бар'єри, що застосовуються в транспортній галузі, виготовляються з ПММА (поліметилметакрилату) або Полікарбонатних листів, розміщених між двома несучими стінками. Крім того, всі ці плити можуть бути виготовлені в різних кольорах, розмірах і товщинах, щоб забезпечити найкраще рішення для проектів. Наші звукозахисні системи повністю відповідають європейським стандартам у категорії продуктів, що знижують рівень шуму від руху ».

Менше звуку, краще життя
Звукові бар'єри значно покращують якість життя людей, які живуть або працюють у околицях, оскільки це значно знижує рівень звуку в районах з високим рівнем руху, таких як автомобільні дороги, залізничні та трамвайні дороги та подвійні дороги. Після застосування шум від джерела зменшується до значного рівня. Звукозахисна система, застосована з акрилових листів PMMA товщиною 15 мм, забезпечує ізоляцію приблизно в 30 дБ в лабораторному середовищі, і ці результати задокументовані в результаті випробувань, проведених відповідно до норм EN 14388.

ВИДАЛУЙТЕ НАЙВІДНІШЕ РЕШЕННЯ, ЩО НАДАЄТЬСЯ ЗВУКОВОЇ ІЗОЛЯЦІЇ І ПЕРЕДАЧІТЬ ВІД
На додаток до всіх функціональних можливостей наші системи Policam Soundblock включають:
· Висока стійкість до погоди
· Висока стійкість до вітрового навантаження
· Набагато легше, ніж альтернативи
· Формування та обробка
· Відповідність нормам EN 14388
· 10 років обмежена гарантія
· Вони придатні для переробки
· Полікарбонатні / акрилові звукові бар'єри мають усі вимоги та властивості з акустикою або без неї. Залежно від проектів програми пропонують естетичні, екологічні та творчі рішення.
· Акустичні звукові бар'єри Soundblock, залежно від географічного клімату, стійкого до вітрозахисту навантаження.
· Звукові бар'єри Soundblock, як правило, застосовуються вертикально; в деяких проектах їх можна зробити параболічними через естетичні проблеми. Таким чином, простіше проектувати звук з джерела.
· Звукові бар'єри забезпечують максимальну ізоляцію 36 дБ.
· Гумові гнізда наносяться між профілями під час нанесення і запобігання поглинання звуку в системі.
· Звукоблок Кожна з звуко-бар'єрних систем розроблена по-різному через географічні фактори, мости та віадуки, фабрику чи житловий район, погодні умови, а тому висота може змінюватись у кожному проекті.

Відмінна прозорість
Звичайні звукові бар'єри спрямовані на зменшення шуму, що створюється лише в житлових приміщеннях. Звукові бар'єри, виготовлені з високопрозорих полікристалових та полікарбонатних суцільних листів; Він забезпечує всі технічні вимоги щодо звукоізоляції, мінімізує витрати на будівництво сталі під час застосування завдяки їх легкій вазі порівняно з альтернативами і завдяки чудовій прозорості особливо підходить для житлових будинків.

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний