Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Листи з полістиролу - 2019

   
Код товару : Листи з полістиролу - 2019
заяву : Листи з полістиролу - 2019
риси
Товщина: 1 мм - 6 мм Ширина: Макс. 1500 мм Розміри та кольори: Відповідно до специфікацій замовника
 замовлення        детально
 
 
детально

Листи з полістиролу
ОСОБЛИВОСТІ
Невисока вартість Висока ударостійкість навіть при температурі нижче нуля Відмінна продуктивність при глибокому малюванні Висока хімічна стійкість Легка в обробці Легко фарбувати та друкувати Легко склеюється з розчинниками та клеями Різноманітність кольорів
Унікальна якість
Провідні світові виробники холодильників підтверджують нашу якість. Наші високоякісні тарілки також просять заморські заводи цих виробників.

Işık Plastik - це не лише виробник пластин, а й партнер з розробки рішень, який розробляє нові товари або пропонує бажані рішення, налагоджуючи тісну співпрацю з НДДКР і фабриками. Обширні знання про матеріали та технології нашого технічного персоналу дозволяють нам відповідати вимогам наших замовників та забезпечити безперебійне виробництво на виробничих лініях.

Ми використовуємо лише сировину ESCR (Environmental Stress Crack Resistance) відомих марок у виробництві плит для внутрішніх кузовів холодильників. У порівнянні зі стандартним матеріалом HIPS (антистиловий полістирол), це передове полістирольне сировину забезпечує кращу стійкість до розтріскування навколишнього середовища (ESCR) та допомагає формувати більш рівномірний розподіл товщини. Крім того, сировина ESCR забезпечує значне зниження витрат на технологічні процеси та продуктивність, тоді як підвищена міцність матеріалів знижує норми відходів.

Işık Plastik постачає понад 3000 тонн матеріалів провідним світовим виробникам холодильників.

Дешевші деталі з HIPS ...
HIPS (полістирольний протишоковий) - це найкорисніший пластиковий лист, який може бути оброблений плавно, надаючи свободу формування, підвищену ударостійкість та значні переваги у витратах.

Саме матеріал, який надають перевагу вакуумним формувачам та просіювачам, бажають виконувати якісні роботи з обмеженими коштами. Листи HIPS можна використовувати в широкому спектрі застосувань - від покриття дверей шафи для ванної кімнати до передніх панелей ванни, від торгових стендів до багажу на даху автомобіля та деталей меблів.

Просто запитай
Наша команда з розробки продуктів готова вислухати ваші потреби та запропонувати вам необхідне рішення:

Варіанти багатошарового виробництва
Антибактеріальне покриття
Варіанти обробки матового блиску
Застосування Корони
УФ-покриття
Колір, що залежить від замовника
Бажана ударостійкість
І багато інших варіантів
 

Не обмежуйтеся нашими стандартними розмірами, замовляйте спеціальні розміри
Наші акрилові плити можна вирізати до 820 х 700 мм на виході з лінії. У нашій одиниці розмірів задовольняються вимоги менших розмірів.

ХОЛОДИЛЬНИК
МЕБЛІ
СИСТЕМИ РАМКИ ПОШТА
ПАНЕЛИ ДЛЯ ТУЗІВ ТА ванни
АВТОМОБІЛЬНІ
Дизайн інтер’єру холодильників та морозильних камер стає більш складним, із складними геометріями, глибокими потягами та гострими кутами. Наші листи HIPS (полістирольні протишокові) виготовляються з поліпшеною сировиною ESCR (Екологічний стрес-розтріскування) та повністю задовольняють вимогливі потреби виробників холодильників. Завдяки своїм чудовим механічним характеристикам наші листи відрізняються високою стійкістю до ударів, хорошим подовженням та термічним вигином, а також покращеною хімічною стійкістю до пінополіуретану.

Товщина: 1 мм - 6 мм
Ширина: Макс. 1500 мм
Розміри та кольори: Відповідно до специфікацій замовника

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний