Domain Domain
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Мінеральна вата - 2019

   
Код товару : Мінеральна вата - 2019
заяву : Мінеральна вата - 2019
риси
Теплоізоляція застосовується з метою створення комфортного мікроклімату в будинку, зниження втрати тепла зсередини і проникнення зайвого тепла з вулиц
 замовлення        детально
 
 
детально
 • Про теплоізоляцію

  Теплоізоляція застосовується з метою створення комфортного мікроклімату в будинку, зниження втрати тепла зсередини і проникнення зайвого тепла з вулиці. Забезпечити це можна за допомогою спеціальних теплоізоляційних матеріалів, використовуваних в процесі будівництва будинків і будівель, утеплення несучих стін, перекриттів, горищних приміщень, балконів і лоджій, прокладанні трубопроводів та інших систем комунікацій. По виду сировини, що використовується в якості основи в ході виробництва теплоізоляції, розрізняють продукцію органічну і неорганічну. До першого типу належать ті, в якості сировини для яких застосовуються матеріали природного походження і смоли: деревоволокнисті, арболітові і торф'яні плити, оргаліти, пінополістирол, пінополіуретан та інші. До другого – матеріали на основі скла, гірських порід та інших неорганічних матеріалів: мінеральна вата, піноскло, скловата і інші. Вид матеріалу, що визначає його властивості та сферу застосування, впливає на формування ціни теплоізоляції.

  Купити теплоізоляцію з метою підвищення тепло здатності об'єктів будівництва можна, скориставшись каталогом будівельних матеріалів ibud.ua. Сьогодні вибір матеріалів даного виду становить безліч пропозицій з їх продажу. Різні види продукції представлені у вигляді рулонів, плит, блоків, складів рідких і в інших формах. З метою зниження витрат на транспортування матеріалів, користувачі платформи ibud.ua можуть відфільтрувати пропозиції і відібрати ті, які пропонують постачальники в регіоні розміщення об'єкта будівництва.

  Якість і довголіття будівель і споруд, а також зручність і комфорт перебування всередині приміщень, не залежно від погодних умов, механічних впливів та інших впливів, залежить від правильно спроектованих і сконструйованих всіх складових елементів конструкцій. Наприклад, захист споруд від проникнення води і згубного впливу вологи забезпечить гідроізоляція, а знизити рівень проникаючого в приміщення стороннього шуму допоможе звукоізоляція.

  Taş Yünü Nedir?

Що таке Rockwool? Чому використовується кам'яна вата?
7 листопада 2016 року
У сьогоднішньому високорозвиненому будівельному секторі використовуються більш практичні та передові технології. Це дуже краще, оскільки саме цей матеріал потребує кращого використання, де б він не потребував ізоляції.

Rockwool; Rockwool, також відомий як вулканічна порода, отриманий ізоляційний матеріал. Вона отримується шляхом плавлення вулканічних порід шляхом впливу тепла на 1600 градусів і вище. Вулканічні породи, з яких виходить кам'яна вата, використовуються як природний ізоляційний матеріал, який є кращим, оскільки він є найбагатшим неорганічним камінням з точки зору мінерального вмісту. Крім того, що часто використовується в таких процесах, як звукоізоляція та теплоізоляція, вона може також використовуватися замість грунту в органічному землеробстві.

Де використовується кам'яна вата?
Rockwool використовується у зовнішній ізоляції, у ізоляції печі, у дахах, у різних перегородках, у ізоляції сталевих дверей, в електротехнічних побутових приладах та в багатьох інших областях. Окрім забезпечення теплоти, вологості та звукоізоляції в цих зонах, він забезпечує високий рівень безпеки для районів, що вимагають пожежної безпеки завдяки своїй довговічності до 1000 градусів.

В останні роки rockwool також використовувався для вирощування теплиць і органічного землеробства. Це є кращим, тому що його функція утримання повітря і води. Завдяки цим властивостям, якість отриманих продуктів і збереження властивостей простору в кращому ступені, що забезпечує економію тепла, стали широко використовуватися в цій галузі.

Властивості, які відрізняють кам'яну вату від інших матеріалів
Волокна Rockwool мають чудові властивості в порівнянні з іншими матеріалами. Завдяки своїй неорганічній структурі бактерії і мікроорганізми не здатні до розмноження і не спостерігається розпаду.

Він також має екологічну користь; Оскільки його сировина є природним продуктом, подібним до вулканічних порід, вона є екологічною і екологічною.

Завдяки своїй паропроникності вона є вологовідштовхуючою і водовідштовхуючою завдяки своїй насиченою структурі. Rockwool, що використовується у зовнішній ізоляції, видно мокрим під впливом дощу або води. Тут також розуміється водовідштовхувальна властивість.

Ще однією особливістю, яка робить кам'яну воду вищою за інші матеріали, є зниження потреби в викопних паливах завдяки теплоізоляції, яку вона забезпечує. Його екологічна вигода знову виділяється, оскільки вона запобігає таким проблемам, як зміна клімату; активується викид вуглекислого газу та окису вуглецю. Це також знижує енергоспоживання кондиціонерів, які широко використовуються в літній сезон.

Розміри породи не змінюються в залежності від температури. Волокна Rockwool з однорідною структурою володіють чудовими механічними властивостями і незмінною стабільністю розмірів.

У місцях, де віддається перевага ізоляції кам'яної вати, вібрація та звукова енергія перетворюються на теплову енергію. Вібрації повністю нейтралізуються тим, що цей матеріал отримують з безлічі перехресних волокон. Вона вважається одним з кращих звукопоглинаючих ізоляційних матеріалів на будівельному майданчику завдяки високоякісній волокнистій структурі.

Металеві панелі Rockwool можуть використовуватися в різних товщинах і розмірах. Ці панелі пропонують різні варіанти кольорів і малюнків. Незважаючи на те, що архітектурні споруди відрізняються, панелі rockwool, які розроблені і використовуються один з одним, утворюють різні блоки у внутрішньому та зовнішньому просторах і використовуються в цілях безпеки в місцях, де присутні вогненебезпечні та вибухові речовини.

Вона стала найбільш кращим ізоляційним матеріалом у цьому секторі, тому що його легко отримати, має естетичний вигляд і забезпечує економію робочої сили, швидкості та часу. Цей матеріал, який не погіршується і зникає з плином часу, використовується в зовнішній ізоляції і під ізоляцією під дахом завдяки його захисту як від гарячих, так і від холодних. Матеріал Rockwool, який має безліч переваг перед іншими ізоляційними матеріалами і економічний, забезпечує більш комфортний і надійний термін служби в будівлях.

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний