Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Натуральна червона натуральна - 2019

   
Код товару : Натуральна червона натуральна
заяву : Натуральна червона натуральна
риси
Чому плитка? Правильна архітектура; Правильні і якісні матеріали, повага до природи, комфорту і довіри - це поєднання архітектури. Фінішну лінію буді
 замовлення        детально
 
 
детально

Елегантний і захисний шар у структурі від стародавнього до індустріального періоду: плитка
Спонсори BRAAS на дах

Автор: Berivan EREN

Щоб люди могли вижити, вони повинні спочатку задовольнити свої житлові потреби. Для цього їм потрібні безпечні та економічні будівлі, а для будівництва цих будівель відповідно до сучасних технологій вони потребують якісних і економічних будівельних матеріалів.

Захисний дах будинків, іноді зустрічається в поемі, іноді на вулиці çoğunlukla Витончена червона обкладинка, що покриває споруди в старих поселеннях, представлена ​​в найсучасніших формах і в найсучасніших формах, де б вона не була знайдена і використана, з естетичними і сучасними інтерпретаціями в сучасних будівлях. Він став символом матеріалу міцного покрівельного покриття, що дає справжню ідентичність, а користувачі не здаються.

Що таке плитка?

Внаслідок швидкої урбанізації та зростання чисельності населення потреба у збільшенні житлового масиву повинна задовольнятися серіями промислових будівельних матеріалів, щоб зменшити спожиту теплову енергію в будинках до мінімального рівня через виснаження енергетичних ресурсів та використання матеріалів з високою теплоізоляційною цінністю. Для цього були розроблені нові будівельні матеріали, використовуючи можливості сучасних технологій, і традиційні будівельні матеріали, такі як цегла та черепиця, які використовувалися протягом століть, були поліпшені з точки зору технічних особливостей, а їх сировина не обмежується глиною.

Плитка - це будівельний матеріал, який використовується як покрівельний покрив, затискаючи один одного допоміжними системами на похилих дахах, шляхом обробки різних видів сировини, таких як стрільба, пресування, вода і участь необхідних хімікатів.

Походження слова перетворилося на форму керао грецького слова Keramidi в індоєвропейській мові. Вона походить від кореня палаючого вогню.

Використання плитки в будівлях майже так само старі, як і формування людства. Маючи розуміння наслідків спікання на глині, матеріал плитки, який дає дуже здорові результати у водної ізоляції, став першим промисловим покрівельним матеріалом.

У світі і Туреччина як і раніше є найбільш широко використовуваним покрівельним матеріалом, що плитка, як промислові «Наземними плитки» і виробляються «агрегатні плитки на основі», в тому числі двох різних форм. Плитка ґрунту виробляється шляхом подрібнення глини до певного розміру і формування її у відповідних співвідношеннях і випіканні при високих температурах в печах, тоді як плитка на основі агрегату виробляється пресуванням піску, цементу, води та природних кольорових пігментів на прес-формах і піддаючи їх низькій температурі. З розвитком технології виготовлення плитки та розробкою методів виробництва та диференціацією потреб було зроблено виробництво різної сировини, збільшилася форма та функціональність плитки.

Глини, відомі як основна сировина грунтової плитки, зазвичай не зустрічаються в природі в чистому вигляді. Її виробляють, перетворюючи ґрунт у тісто і натискаючи на форми і випікаючи при високій температурі. Керамічна плитка являє собою монохромний покрівельний матеріал різних відтінків червоного кольору залежно від кольору ґрунту і ступеня стрільби.

Плитка на основі агрегату - це покрівельний матеріал, виготовлений шляхом фарбування піску, цементу, води і природних кольорових пігментів на прес-формах і піддаючи їх виходу з низькою температурою. Плитка на основі агрегату може бути виготовлена ​​в різних кольорах завдяки натуральним кольоровим пігментам, що додаються до його вмісту, включаючи колір природного бетону. Він привертає увагу архітекторів у різних архітектурних проектах завдяки різним кольорам та варіантам моделі.

Історія плитки

Починаючи з найдавніших періодів архітектури, необхідно було розробити системи покрівлі та покриття. Виникнення і дифузія черепиці є важливим етапом в архітектурі, де спочатку використовуються нетривалі матеріали (очерет, трава, бруд і т.д.) або камінь.

Систематично для початку використання черепиці в цілому до н.е. 7 століття прийнято. Однак існують також думки, що черепиця в Анатолії може бути використана раніше, ніж Греція. Цегляне мистецтво почало виникати, оскільки перші поселення та культури будувалися у великих річкових басейнах з алювіальними грунтами, придатними для будівництва цегли та черепиці.

Розкопки в нижній частині річки Ніл, Евпрат / Тигр в Месопотамії показали, що найдавніші знахідки складалися з формованих глиняних табличок і настінних рельєфів. Будда показує, що виробництво цегли було прив'язане в ці часи, і навіть тоді храми, найбагатші структури були побудовані з цими таблетками цегли.

Ці сировинні глиняні таблички формувалися і формувалися вручну в подібному розмірі з використовуваними сьогодні цеглями. Археологічні дослідження в дельті Нілу до н. Історія 14000

Розрив матеріалу даху спостерігався при використанні обпаленої цегли. Цей проміжок був заповнений наявністю увігнутих плиток коринтян. Вони виготовили плитки, подібні до сьогоднішніх круглих плиток, що використовуються на наших дахах. Єдина відмінність полягала в тому, що вони були трохи товщі і негабаритні. Дослідження показали, що використовувані плитки 2-3 см завтовшки, 50 см шириною і 80-100 см заввишки. Тоді греки розробили плитку, і римляни перебрали з них. У Західній Європі римляни розвивали форми грецької плитки якомога більше. Можна сказати, що вони майже наближаються до сьогоднішньої якості продукції, особливо в круглих плитках.


* До н. У 6-му столітті було видно, що плоскі покрівельні черепиці використовувалися разом з закритими черепицями в Італії.

* Поглянувши на Анатолію, архаїчну та класичну культуру періоду, були знайдені чорно-червоні пофарбовані черепиці.

* Технологічні розробки в пізньокласичному і елліністичному періодах фіксуються у великомасштабних, теракотових і кам'яних обробках в архаїчний період.

* Гордіонда до н.е. У елліністичному періоді ІІІ ст. Система покрівлі складається з великої прямокутної плитки та напівкруглої плитки.

* Незважаючи на нововведення римської технології будівництва в різних галузях, бачимо, що грецька традиція продовжується в системах даху. Римські дахи є продовженням грецької системи даху.

У давні часи черепицю використовували не тільки на дахах будівель. Плитки також використовуються як підлогові покриття, могильні покриття та міські стіни.

* В Анатолії, приблизно до н.е. У 600-х рр. Розглядаються найбільш ранні приклади черепичних дахів.

Німецький археолог Роберт Колдвей в Вавилоні з 1877-1917 років
розкопки та дослідження все ще проводяться в сучасних будівлях.
Були знайдені подібні гладкоформовані, гострі обрізні, мульти-технічні, виготовлені цеглини. це
Тому ця історична будівля, одна з семи чудес світу,
Будинок регулярно використовується як перший.

Ця структура є іконою для цегельної промисловості, оскільки вона є першим виробничим об'єктом великої ємності. У цей період і пізніше спостерігалося, що цегляне будівництво поширилося на Анатолію і Європу і стало широко поширеним. У Месопотамії, однак, виробництво цегли та цегли збільшилося до різних розмірів, розроблених ассирійцями, персами, сасанідами та ісламською культурою. Східна і західна культура просунулася майже спільно, і в результаті цегла залишилася незамінним будівельним матеріалом усіх населених пунктів.

Перші стандарти в плитках і цеглях були розроблені і впроваджені в життя римлянами. Вони намагалися вирішити проблеми сушіння та випікання, викликані товщиною, і, отже, почалися перші дослідження.

В результаті цих досліджень вони виготовляли матеріали настільки тонкими, наскільки це можливо, але набагато більш надійними, ніж раніше. Іспанія, Англія, Франція, Бельгія та Німеччина сприятимуть використанню цегли та черепиці, які знову поширюють використання римлян. Коли ми дивимося на Анатолію, видно, що події відбувалися паралельно з вищезазначеними датами. Книги з історії В Анатолії перший приготовлений промисловий сенс виробництва і використання БЦ. Він був написаний лідійцями в 4 столітті. У період Османської імперії відбулися значні зрушення у виробництві плитки та цегли. У цей період було реалізовано будівництво малих та увігнутих османських плиток. Перший стандарт для плитки та цегли в Анатолії був введений в період османського періоду. Останні розробки в області техніки широко використовуються сьогодні в цеглу та плитку. Ці два матеріали є кандидатами на необхідність 21-го століття.

Етапи виробництва плитки

цегла і плитка промисловості в Туреччині; є промисловою галуззю з великою кількістю виробничих одиниць, розкиданих по всій країні за структурою виробництва. Незважаючи на те, що цегла і плитка є найдавнішими будівельними матеріалами, вони збереглися до наших днів, не втрачаючи жодної своєї головної риси. Незалежно від того, яка технологія виробляється в будь-якій точці світу, вона завжди має потенційну владу конкурувати з іншими будівельними матеріалами в результаті індустріалізації. Однак глини, що використовуються при будівництві глиняної черепиці, не зустрічаються в чистому вигляді. Багатство мінералогічної структури грунтової плитки, склад її структури, в певному сенсі, нагадує нам про формування нашого світу. Зчеплення між фазами будівельних блоків і геологічним розвитком Землі, ймовірно, є джерелом цієї потенційної потужності. Завдяки гнучкості, що забезпечується мінеральним багатством у його структурі, вона може адаптуватися до інновацій науки і техніки, іншими словами, вона може адаптуватися до модернізації епохи. Цегла є першим будівельним матеріалом у світовій історії. Приведення глини і води разом з вогнем створило народження цегли. У стародавні часи кожна будівля спочатку перетворювалася на цегельний завод, а потім виробляли цеглу, що пізніше використовувалася при будівництві цієї будівлі. Перший виробничий цех - це перший будинок з цегли.

Глини, відомі як основна сировина грунтової плитки, зазвичай не зустрічаються в природі в чистому вигляді. Придатність глин для виробництва плитки значною мірою залежить від їх мінералогічного характеру та типу та кількості домішок, які вони містять. Важливо також виміряти фізичні властивості глин, таких як суха усадка, випалювання, випадання води і міцність на вигин, щоб керувати процесами під час виробництва плитки.
Хоча глини не зустрічаються чистими в природі, цемент і агрегат, необхідні для виробництва плитки на основі агрегатів, присутні в майже кожному регіоні. Тому, оскільки сировина, що використовується у виробництві черепиці на основі агрегатів, може бути знайдена більш широко, можуть існувати більш альтернативні регіони, де можуть бути створені виробничі потужності. Плитковий пісок, портландцемент, кольорові пігменти та вода використовуються у виробництві плиток на основі агрегатів. Потім починається процес затвердіння.

У загальному виробництві плитки, сировина постачається з кар'єрів або постачальників і змішується з цементом, мінералами та іншими добавками в змішувачі при дотриманні рецептів, і змішується з водою за потребою. Потім його виливають у форми, пресують, покривають і направляють в отверждающиеся камери. Після процесу затвердіння упаковують за допомогою контролю якості і відправляють в зону запасу. Оскільки це цементний компонент, він, як очікується, завершиться через 28 днів, а потім продукція буде готова до відвантаження.

У виробництві глиняної черепиці, глини з кар'єру або поставляються ззовні залягає. Потім виробляють процес підготовки глини і готують глину у вигляді плитки в кристалізаторі. Сформовані плитки спочатку сушать, а потім готують при високих температурах. Випікання покривається, тобто акрилова рідина розпилюється на лицьовій поверхні, щоб бути водонепроникною. Подальші операції продовжуються так само, як і плитка на основі сукупності. При виробництві грунтової плитки, вироби, відправлені в зону запасу, не повинні завершуватися через 28 днів, вони готові до відвантаження.

Типи плиток

У покрівельних покриттях важливо визначити і оцінити нахил, деталі, матеріал, типи виробів і вимірювання, які будуть застосовуватися відповідно до формування будівель і кліматичних умов їх розташування.

За даними ТУРКСТАТ, 16% енергії, що споживається в будинку, йде з даху. в країнах ЄС цей показник знижується до 1-5% у всіх типах матеріалів, використовуваних в покрівельних додатках виробляються в Туреччині з великим бізнесом-технологією для послідовних інновацій та стандартів якості, еквівалентних ЕСИ. Покрівельні матеріали поділяються на шість категорій, як агрегат, глина, метал, пластик, бітум та інші матеріали, які використовуються в якості сировини, а найчастіше використовуються плоскі або профільовані металеві листи, такі як мідь, цинк, свинець, листовий алюміній і гофровані листи з синтетичного волокна. це сталося. Відмінності в конструкціях з високим нахилом даху і чи є система підшипника деревиною, залізобетон або сталева конструкція є важливими при виборі матеріалу покриття.

Незважаючи на те, що джерела сировини відомі як ґрунт і бетон, тобто типи плитки на основі агрегатів, інша сировина у вигляді плитки також класифікується як плитка.

Типи плиток
1-глиняна черепиця
2 - Суміш на основі плитки
3-металева плитка на даху
4-пластикова плитка на даху
5-плитка виготовляється з іншої сировини

Чому плитка?

Правильна архітектура; Правильні і якісні матеріали, повага до природи, комфорту і довіри - це поєднання архітектури. Фінішну лінію будівлі - це повне завершення систем покрівлі. Після застосування виробів, що використовуються на даху, ми переконуємося, що конструкція тепер є захисним щитом від дощу, тепла, температури та звуку. Отже, найважливіший етап цих будівель, дах піку будівельного матеріалу повинен бути кращим як плитка?
Разом з розвиваються технологіями, будівельні матеріали є одними з швидко розвиваються і затребуваних функцій, а також придатність як структура і архітектурний стиль регіону, і додана вартість з точки зору естетики.

Сьогодні кольори, що використовуються в дахах, почали займати важливе місце в архітектурних проектах. Плитки можуть бути виготовлені в бажаному кольорі завдяки натуральним кольоровим пігментам. Якщо постачання сировини здійснюється правильно, черепиця робить перший крок до виробництва, що не завдає шкоди природі.

Хоча будівельні матеріали, згадані на початку нашої статті, розглядалися як перевага з точки зору використання природних матеріалів у перші століття, з посиленням споживання з розвитком промисловості в минулому столітті, ці природні ресурси стають все більш обмеженими, а респектабельні до природи і піддаються переробці стійкі матеріали. Плитки існують у цьому споживчому та промисловому масштабі з основними матеріалами, а споживання енергії в будинках знижується з гармонією навколишнього середовища під час використання та якістю матеріалу покриття від зовнішніх факторів.

Це є більш вигідним, оскільки це довговічний матеріал у порівнянні з іншими продуктами на стадії виробництва. У разі погіршення або подразнення плитки можна замінити тільки пошкоджену плитку. Витрати на технічне обслуговування та використання дуже низькі порівняно зі своїми колегами. Плитки коштують менше, ніж інші альтернативні продукти, і їх можна знайти в будь-якому місці в будь-який час. Плитки не тільки підписують естетичні образи з багатьма сучасними типами продуктів нового покоління, але й покращують якість зелених будівель.

 


ресурси


- Efe, T., 2011, Виробництво ізоляційної черепиці з легкого бетону, Університет Сюлеймана Деміреля, Інститут науки і техніки, кафедра гірничої техніки, магістерська робота, Іспарта.

- Яник, Г., (2005), Мінерологічне петрографічне та геохімічне дослідження неогенових утворень Тургутлу (Маніса) в умовах доктора сировини з цегляної плитки, кандидатська дисертація, Стамбульський технічний університет, Інститут науки і техніки, Стамбул.
- Özçay, Ü., 2010, Переробка промислових відходів у плитковій промисловості, Yıldız Technical University, Інститут науки і техніки, кафедра хімічної інженерії, магістерська робота, Стамбул.
- Özyiğit, Ö. (2003). Звідки робиться черепиця Alaturka ?, III. Міжнародний теракотовий симпозіум, 306-314.
Henrickson, C.R. and Blackman, M.J. (1999). Елліністичне виробництво теракотової черепиці
Археологія, 18 (3), 307 - 326.
- Купер А. Ф. (2008). Грецька інженерія та будівництво, Оксфордський довідник з інженерії та технології в класичному світі, ред. Джон Пітер Олесон, 225 - 255.
Adam, J. P. (1994). Римське будівництво: матеріали та методи, (Перше видання), Англія.
- Yıldırım, E. (2014), мозаїчні плитки та системи покриття Olba, Університет Gazi, Інститут соціальних наук, кафедра археології, магістерська робота, Анкара.
- 5-й Національний симпозіум на даху та фасаді, 15-16 квітня 2010 р., Факультет архітектури Університету Докуз Ейлуль Tinaztepe Campus Buca, Izmir.

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний