Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Керамічна черепиця

   
Код товару : Керамічна черепиця
заяву : Керамічна черепиця
риси
Що таке плитка Плитка являє собою покрівельний матеріал, отриманий при випалюванні глини. Вона має довгу історію. По-перше, плитки виготовлялися як пе
 замовлення        детально
 
 
детально

Що таке плитка
Плитка являє собою покрівельний матеріал, отриманий при випалюванні глини. Вона має довгу історію. По-перше, плитки виготовлялися як переплетені. При переплетеному виробництві плиток забезпечується менша кількість і, отже, менша вага покриття.

Їх зазвичай виготовляють з мазкового шламу без вапна і органічної речовини в плитці в нашій країні. Попросили, щоб не було вибачень, таких як лущення, викривлення та розтріскування плиток. Хороша плитка повинна робити високий звук при ударі металом. Плитки, що використовуються сьогодні, це Марсель, черепиця Alaturka, гофровані черепиці, римські черепиці та плоскі черепиці.

ВИДИ ПЛИТКІВ
Марсель Роман типу плитки
Ці плитки також формуються під тиском в машинах і стають жорсткішими і менш пористими, ніж домашні плитки. Ці плитки висушуються після формування. Сушіння проводиться на відкритому повітрі або в критих укриттях. Висушені плитки отримують шляхом варіння в безперервних і розривних печах.

Їх зазвичай виробляють у двох типах. Поверхня першого типу покриває 23х41 см, а поверхня - 20х33,3 см. Поверхня другого типу 25х40 см. Поверхня, яку вона покриває, становить 20х33,3 см. Для хребта покривних поверхонь, покритих цими плитками, вони використовують окремі типні гребінчасті черепиці. Вони довжиною 40 см і шириною 17 см. 15-16 штук Машинна плитка йде на 1 м2 поверхні даху. Середня вага кожного становить 3 кг.

Викладено два типи;

Дерев'яний тип покриття: 2,5 см вище крокв. Товщина плитки виконана під покриттям. Дошки прокладені пласкою. Вона може бути оснащена лампами та врізами. Плитки укладаються.
Рядкий тип, розміром 4x6 см, паралельний краям даху з крапельниці і розташований у відповідності з розміром плитки цвяхами на 33,5 см плотах.
Алатурка типу черепиці
Плитка Alaturka - це плитка, відома як плитка жолоба, яка використовувалася протягом тривалого часу. Можна зустріти різні розміри і форми. Як правило, 42 см в довжину, 21 см в ширину, поверхня покрита плиткою 17x40 см і 27 плиток для поверхні 1м2 з пораненнями. Вага однієї з цих плиток складає в середньому 2,5 кг і 70 кг на даху 1м2. Черепиця формується з використанням тієї ж плитки, що й нижня плитка і верхня плитка.

Час від часу необхідно переводити дахи, покриті прутками, як плитки, так як плитки не можуть бути закріплені на даху, а отже плитки ковзають до карнизів.

Римський тип черепиці
Черепиця римського типу, частина плитки плоска, а інша частина напівциліндрична. Вона повинна проходити як плитка типу Марселя. Це тип черепиці, яка перпендикулярна схилу і схилу. Всі інші функції нагадують плитки типу Марселя. Довжина плитки 40 см, ширина 25 см, вага одного становить приблизно 3 кг і використовується 13 плиток на 1 м2.

Гофровані (S) дахові черепиці
Гофрована плитка утворюється шляхом приєднання двох плиток алятурної плитки, нижньої плитки і верхньої плитки, щоб сформувати синусоїдальну форму. Коротше кажучи, тому що поперечний переріз нагадує букву (S), benz s ”також називається плиткою.

Таким чином, зменшується нижня вага плитки, що виникає в результаті розміщення плитки в якості нижньої плитки і верхньої плитки. Існує провідне підключення до плати для запобігання ковзанню плитки типу Marseille.

Коли гофрована плитка розміщена поруч, достатньо перекривати одну плитку на іншій. У напрямку нахилу кожна з плиток, що перекриваються, має виступ, який прикріплюється до планок для кріплення на крокви. Таким чином, буде запобігти ковзання плиток.

Плоскі плитки
Він зазвичай використовується в місцях, де висота похилості даху і де лофт розглядається як житловий простір. Як випливає з назви, ця плитка виконана у вигляді плоскої пластини. Плитка має довжину 38 см, ширину 18,5 см і вагу приблизно 2 кг. Немає профілю, щоб дозволити плиткам зачіпати один одного. Тому плитки приводять пліч-о-пліч.

На нижній стороні плоских плиток на висувні підкладки прикріплений один виступ, а на тій же рейці прибиті два отвори для нігтів. Ці плитки розташовані в одношарових і подвійних шарах. У нашій країні виготовляють два типи плоских черепиць, круглих і загострених. На останніх плитках, на яких закінчується карниз, виготовляють також плитку з карнизом з плоским наконечником.

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний