Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Арматура

   
Код товару : Арматура
заяву : Арматура
риси
Третя стадія відбувається на роликовому конвеєрі і містить полуизотермическую провідність структури іммобілізованого аустеніту, що не передається на с
 замовлення        детально
 
 
детально

ПРОЦЕС СТАЛЬНОГО ЛИСТУ
 
Електричні дугові печі
Процес розплаву починається з зарядки металобрухту, що використовується в якості сировини, до електродугових печей. Заряджена сировина плавиться в електродугових печах і перетворюється на рідку сталь. Рідкий сплав переносять із сталевих дугових печей в печі-ковші, де завершують операції з легування, щоб зробити їх придатними для передбачуваної якості.
Рідка сталь переводиться в машини безперервного лиття з печей-ковшів на кінцевій стадії і перетворюється на сталеві напівфабрикати з необхідними розмірами. Сталеві напівфабрикати, які затверджені після аналізу контролю якості, відправляються до прокатних станів.

HADDEHANE PROSESİ 

İstenilen haddeleme ısısına ulaşabilmek için. Çelik kütük, haddeleme standına iletilmeden önce tekrardan ısıtma fırınına şarj edilir. Isıtma prosesi (işlemi), gereken mekanik özellikleri elde etmede bu prosesin bir bölümüdür. Materyalin tavlama ısısına kadar soğutulması yeri olan Soğutma yatağından sonra, mekanik ve kimyasal laboratuarı testlerinin tamamlanması ile çubuklar istenilen uzunluklara kesilir ve sevk edilmek üzere demetler halinde ambalajlanır.

Процес прокатки

Для досягнення бажаної температури прокатки. Сталеву заготовку повторно заряджають до нагрівальної печі перед тим, як вона транспортується до прокатної кліті. Процес нагрівання є частиною цього процесу для досягнення необхідних механічних властивостей. Після охолоджувального шару, де матеріал охолоджується до температури відпалу, бруски розрізають на потрібну довжину після завершення механічних і хімічних лабораторних випробувань і упаковують у пачки для доставки.

Завдання процесу КТЗ
• З частковим водяним охолодженням, завдання QTR-процесу полягає в тому, щоб сформувати мартенситну структуру на поверхні стрижня і заздалегідь визначити глибину.
• Завданням процесу QTR є попереднє зміцнення товстої мартенситної структури на поверхні при збільшенні теплового потоку від ядра до поверхні під час охолодження кінцевим повітрям.
Три етапи процесу

Згідно з процесом QTR, брус піддається спеціальній термічній обробці в три стадії після відділення від останньої ноги млина.
 
1-х стрижневий процес гасіння
На першому етапі на стрижень, що виходить з останньої ноги, наноситься сильне водяне охолодження. Найбільш ефективне обладнання для охолодження води використовується на даному етапі для досягнення найвищого і найскладнішого охолодження на поверхні стрижня; вона виробляється швидше, ніж критична швидкість охолодження, яка формує мартенситну форму, утворюючи таким чином товстий мартенситний шар на поверхні.
 
2-фаза гартування
На другому етапі шток виходить з лінії гасіння. Тепловий потік передається з гарячого сердечника на поверхню, що споживається водою, мартенситною структурою, сформованою на першій стадії, таким чином підтримуючи і гарантуючи високі значення виходу при самостійному затвердінні.
 
3 - остаточна фаза охолодження
Третя стадія відбувається на роликовому конвеєрі і містить полуизотермическую провідність структури іммобілізованого аустеніту, що не передається на стрижневий стрижень.
 
Процес розтягування
Оскільки напруги сталевих стрижнів зменшуються внаслідок механічного процесу зняття напруги, крихкість усувається, а сталі надається гнучкість.
В результаті збільшення площі поверхні сталевого стрижня шляхом збереження одиниці ваги постійної з чотирма ребристими ребрами конструкції; Контактна поверхня з бетоном збільшується, так що бетон краще затискається зі сталевим стрижнем, а бетонним конструкціям приділяється більше навантажувальних властивостей.
Мікролегування з такими елементами, як ванадій, ніобій і молібден, забезпечує високі значення «випробування на витривалість» для затримки втоми і старіння сталі і продовження терміну служби конструкції.
У відповідності з виробничим процесом туфали, що утворюються на поверхні антисейсмічного матеріалу в гарячій прокатці, очищаються додатковим процесом.
Він демонструє високу корозійну стійкість до корозії в армуванні бетону.
Це показує незмінні властивості міцності в температурних перепадах (Вплив), які можуть виникати в залізобетонних конструкціях.
Урожайність і міцність на розрив відповідно до правил землетрусу; Мінімальна міцність на розрив / відношення плинності
Міцність виходу: 500-540 Н / мм2
Коефіцієнт міцності при розтягуванні: 1,30 - 1,35
% Agt (елонгація при максимальному навантаженні): 10 хв. (Висока еластичність)
% Cmax: 0,22
% CEq (C еквівалент): 0,50 (зварюваний)

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний