Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Сендвіч-панелі для торгового центру

   
Код товару : Сендвіч-панелі для торгового ц
заяву : Сендвіч-панелі для торгового ц
риси
тому що вона далека від ідеї, що характеризує цей ключовий елемент попереднього виготовлення. Дизайн, поверхня, матеріал, оздоблення і кольори розрива
 замовлення        детально
 
 
детально

© Copyright Elcom System Spa - Tutti di diritti riservati / All rights reserved© Copyright Elcom System Spa - Tutti di diritti riservati / All rights reserved© Copyright Elcom System Spa - Tutti di diritti riservati / All rights reserved© Copyright Elcom System Spa - Tutti di diritti riservati / All rights reserved

тому що вона далека від ідеї, що характеризує цей ключовий елемент попереднього виготовлення.
Дизайн, поверхня, матеріал, оздоблення і кольори розриваються з «стандартом» і піддаються інноваційним і стимулюючим використання, як ніколи раніше не було можливо.

Вибір імені CAOS вже є прелюдією до ідеї чогось, що змінює порядок речей, елемента, який переміщує простір, який оживляє, створює, порушує і дивує своєю оригінальністю. CAOS - амбітний проект, що революціонізує саму концепцію "панелі", виявляючи себе як абсолютно новий продукт як з естетичної, так і з архітектурної концепції та сприйняття.

типи

Матерія оживає
Патенти yöykem (патентовані) призначені для використання в промислових, комерційних, житлових і службових будівлях, де потрібні надзвичайно оригінальні архітектурні ефекти; yöykem застосовується до будь-якого проекту як для нових будівель, так і для ремонтних робіт. Вони можуть бути використані для безперервних і / або розривних зовнішніх стін, перегородок, внутрішніх установок і підвісних стель.
Завдяки своїм характеристикам yöykem широко використовується там, де потрібний високий і незвичайний архітектурний стандарт. Широкий вибір матеріалів і кольорів пропонує архітекторам, дизайнерам і кінцевим користувачам широку свободу вибору. Панелі CAOS можуть застосовуватися до конструкцій всіх видів: металу, бетону та дерева. Вони встановлюються у вертикальному, горизонтальному або похилому положенні і з'єднані між собою, закріплені за допомогою спеціальних аксесуарів.

Нерівна текстура створює революцію і запускає хаос!
Особливістю панелей yöykem є наявність на всій поверхні зовнішньої сторони особливих і різноманітних геометричних форм, отриманих за допомогою інноваційної та унікальної системи, розробленої спеціально компанією yöykem s.p.a. для "формування" базового листа, отримання надзвичайно динамічного ефекту поверхні ніколи раніше не бачив у світі ізольованих металевих панелей.
Відбитки є позитивними по відношенню до зовнішньої поверхні листа і можуть бути виготовлені на всіх матеріалах, які зазвичай використовуються для профілювання, такі як, наприклад, попередня або / або оцинкована сталь, алюміній, нержавіюча сталь і мідь. Термічно обрізані оздоблювальні елементи, такі як вигнуті кути, прямі кути, краї і восьміри сфери, доповнюють і посилюють  ще більше.

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний