Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Сендвіч панель з нержавіючої сталі 2019

   
Код товару : Сендвіч панель з нержавіючої с
заяву : Сендвіч панель з нержавіючої с
риси
Панель з холодною кімнатою, панель з холодної кімнати з нержавіючої сталі, холодильна камера з нержавіючої сталі з нержавіючої сталі, панель холодильн
 замовлення        детально
 
 
детально

Нержавіюча сталь особливо краща для гігієни, стійкості до кислотних середовищ і корозійної стійкості на внутрішній і зовнішній поверхнях панелі Cold Storage. Виробляється в різних якостях. Вибір продукту має здійснюватися тільки з урахуванням механічних та хімічних значень. Значення нержавіючої сталі 316, 304 і 430, наведені в таблиці нижче, є найбільш часто запитуваними продуктами на ринку.
 

 
Стандарт ASTM 304 Якість 316 Якість 430 Якість
Стандарт ASTM

1,4301 1,4404 1,4016
0,2% міцності виходу (МПа) 200-500 210-500 210
Міцність при розтягуванні (МПа)

500-700 510-610 430-600
Твердість (HRB) 130-180 160-200 150-190
Корозійна стійкість Відмінна стійкість до корозії в сухому повітрі в атмосфері. Добре в невластивих нейтральних умовах. Удосконалено корозійну стійкість. Він легко застосовується в повітряних, промислових атмосферах і морській воді. Корозійної стійкості достатньо у водних середовищах, що не містять хлоридів, слабких органічних кислот, лужних розчинів.
Висока температура До 870 ° С не спостерігається утворення накипу. Під час окислювального та вологого хлористого середовища може виникнути корозійне розтріскування. Формування масштабу до 1000 ° С не спостерігається. Може використовуватися безперервно до 300 ° С. Використовується в хімічній, нафтохімічній та харчовій промисловості. Утворення накипу до 800 ° С не спостерігається.

 

Холодна панель з нержавіючої сталі
Нержавіюча панель складається з Cr-Ni суміші і 304 нержавіючої сталі. Це продукт, який можна використовувати протягом багатьох років. Обидві поверхні можуть бути з нержавіючої сталі як можна зробити в інтер'єрі нержавіючої фарбою виробництва.

 

Панель з холодною кімнатою, панель з холодної кімнати з нержавіючої сталі, холодильна камера з нержавіючої сталі з нержавіючої сталі, панель холодильника з нержавіючої сталі, нержавіюча холодна панель

 

 

 

 

 
КАРТИНИ З НЕРЖАВІЛЬНОЇ ХОЛОДНОЇ ПАНЕЛІ
  панель холодного приміщення з нержавіючої сталі
панель холодного приміщення з нержавіючої сталі
панель холодного приміщення з нержавіючої сталі
панель холодного приміщення з нержавіючої сталі
нержавіюча холодна кімната панелі не видно.

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний