Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Сендвіч-панелі з малюнком металевої плитки 2019

   
Код товару : Сендвіч-панелі з малюнком мета
заяву : Сендвіч-панелі з малюнком мета
риси
Сендвіч-панелі з малюнком металевої плитки 2019 50 мм - 60 мм металева покрівля плитка сендвіч панелі Сендвіч-панелі білого кольору - Бургундія Сендві
 замовлення        детально
 
 
детально

  Сендвіч-панелі з малюнком металевої плитки 2019
50 мм - 60 мм металева покрівля плитка сендвіч панелі
Сендвіч-панелі білого кольору - Бургундія Сендвіч-панелі - сірі сендвіч-панелі

Це системи даху, які підходять для кліматичних умов завдяки використанню передових технологій, покриттям листа з алюмінієво-цинкового сплаву, якому надається зовнішній вигляд традиційної плитки, з поліестерною фарбою, покриттям листа з природним каменем з піском і, нарешті, прозорою смолою піску.

Це одна з пріоритетних переваг європейського будівельного сектору. Згідно з дослідженнями, проведеними в розвинених країнах, встановлено, що термін служби даху з металевою черепицею довший. Маса, що наноситься на систему несучої конструкції даху, покрита металевою черепицею, становить 7,1 кг при 1 М2. Це найлегший у світі покрівельний матеріал. Немає абсолютно ніяких негативних аспектів, таких як руйнування або розтріскування. Легко встановлюється на дах і має просту установку, на неї не впливають погані погодні умови, тому що він блокується один з одним.

Металочерепиця MKB - це новий партнер в галузі будівництва та кращий у країнах Африки, Близького Сходу та Євразії. Туреччина у всій структурі, в якій естетиці і довговічність з переднім планом Параметрів кольору Нашої службою.

MKB Metal Kiremit прагне задовольнити очікування Вас, наших шановних клієнтів, з філософією Robatı Robust Roof Robust Construction Yapı на найвищому рівні, постійно покращуючи якість продукції та послуг.

ISE є єдиною компанією в металочерепиці Виробництво Туреччини в європейських стандартів.

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний