Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     ВИБІР ФАЛЬЦЕВОЇ ПОКРІВЛІ - ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

   
Код товару : ВИБІР ФАЛЬЦЕВОЇ ПОКРІВЛІ - ПЕР
заяву : ВИБІР ФАЛЬЦЕВОЇ ПОКРІВЛІ - ПЕР
риси
Захисний дах, матеріали для покриття, оцинкований листовий метал, алюмінієві, алюмінієві, мідні та титанові металеві покриття, такі як затискні машини
 замовлення        детально
 
 
детально

ВИБІР ФАЛЬЦЕВОЇ ПОКРІВЛІ - ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Вибір фальцевої покрівліФальцева покрівля - це металеві покрівельні листи (картини), з'єднані між собою особливим видом шва - фальцем. Метал покритий цинком і полімерним покриттям, яке забезпечує покрівлі стійкість до впливу зовнішнього середовища і гарний естетичний вигляд. Монтаж покрівлі передбачає наявність додаткових деталей - кляммерів, які кріпляться саморізами до решетування, а до них вже кріпиться фальцевая картина.

Переваги:

Герметичність

За рахунок використання спеціального шва (скручування між собою країв сусідніх картин), в покрівельному покритті відсутні будь-які отвори.

Довговічність

Шви покриття не пропускають вологу, тому практично виключаються корозійні процеси.

Незначний рівень шуму

Листи покрівельні щільно прилягають до обришітки, тому шум від дощу або граду не такий сильний, як при застосуванні металочерепиці.

Економічність монтажу

Невелика кількість відходів при укладанні крівлі забезпечується можливістю точної підгонки картин за розмірами на етапі їх виготовлення.

Колір

Полімерне покриття буває різних кольорів, тому Ви можете вибирати не тільки оцинковані варіанти, а й ті, які будуть найбільш гармоніювати з дизайном стін споруди.

Високоякісне покриття

Полімерне покриття покрівлі не дозволяє розвиватися грибку, стійке до перепадів температури і атмосферного впливу. Естетичні властивості покриття зберігаються до 20 років, а технічні до 50 (для варіантів з оцинкованого металу). Мідні, цинк-титанові і алюмінієві покриття можуть служити від 50 до 100 років.

Недоліки:

Спеціальні інструменти

Для монтажу покрівлі фахівцями застосовується спеціальне обладнання для загину краю картин. Тому без навичок роботи з такими матеріалами практично неможливо укласти покрівлю якісно. Покрівельники компанії Дах-Буд спеціалізуються на монтажі фальцевої покрівлі. У бригаді тільки кваліфіковані фахівці зі стажем.

Скатний дах

Фальцеву покрівлю не можна укладати на плоских дахах, для них потрібно підбирати інше покриття. Ще один мінус: можливість лавинного сходу снігу. З цією метою фахівці рекомендують з метою безпеки встановлювати снігозатримувачі.

Електропровідність

Оскільки покрівля виготовлена з металу, на неї необхідно встановлювати громовідводи.

 

Щоб уникнути непередбачених недоліків монтажу, звертайтеся до професіоналів. Інженери-монтажники компанії Дах-Буд не тільки виконають якісний монтаж покрівлі, але і безкоштовно зроблять заміри на об'єкті.

Захисний дах, матеріали для покриття, оцинкований листовий метал, алюмінієві, алюмінієві, мідні та титанові металеві покриття, такі як затискні машини, можуть бути виготовлені з потрібними довжинами, а також застосовуються дахи та фасади. затискати ...

Що таке цинк титану
Поверхневі альтернативи
Покрівля
Зовнішнє покриття
Покриття купола мечеті
Архітектурні деталі покриттів
Застосування даху
Застосування фасадів
Дах шва
Напівфабрикат
Каталоги
Стандартні котушки та листи

Ширина рулону: 500 - 650 - 1000 мм
Товщина: 0,60 - 0,65 - 0,70 - 0,80 - 1,00 - 1,50 мм
Вага валів: 100 - 500 - 1000 кг
Розмір аркуша: 1000 х 2000 мм - 1000 х 3000 мм
Закріплені з нержавіючої сталі нерухомі і нержавіючі рухомі затиски є невід'ємною частиною системи.
Всі вироби покриті поліетиленовою фольгою.

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний