Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Комплектуючі для панелей 2019

   
Код товару : Комплектуючі для панелей 2019
заяву : Комплектуючі для панелей 2019
риси
Комплектуючі для панелей моделі 2019 Ми пропонуємо комплексні рішення фасадів будівель. Широкий асортимент приладдя, такі як системи багатокутних і
 замовлення        детально
 
 
детально

Продукт збагачений оригінальними і унікальними елементами.

Ми пропонуємо комплексні рішення фасадів будівель. Широкий асортимент приладдя, такі як системи багатокутних і напівкруглих жолобів, ролокасети, стінові та покрівельні світлопрозорі панелі,  і багато іншого

Чим був би дах без покриття чи кімната без денного освітлення? У Кінгспані ми знаємо, що сучасні будівлі повинні виконувати багато функцій. Саме тому ми пропонуємо вам широкий асортимент аксесуарів, що є логічним доповненням до наших ізоляційних систем для сендвіч-панелей.

Велика різноманітність збірних елементів настільки ж важлива для нас, як ефективні рішення для природного освітлення будівель, включаючи, звичайно, освітлення на дахах та стінах. Завдяки використанню наших рішень, кожен клієнт готовий до будь-яких випробувань, пов'язаних із використанням будівель із сендвіч-панелей. Перевірена якість та ретельно продумані рішення є ключовими перевагами, що сприяють економічному плануванню та швидкій установці аксесуарів Kingspan.

Незалежно від того, чи ви обираєте водостічні системивентиляційні жалюзі або збірні світлові люки: наша компанія завжди у вашому розпорядженні на кожному етапі проекту.

Ми запрошуємо вас завантажити нашу брошуру​.

Утеплений жолоб Kingspan

Переваги систем Kingspan:

  • Широка пропозиція 
  • Комплексні рішення від однієї компанії
  • Швидкий монтаж
  • Технічна консультація

Наші збірні аксесуари

Стандартні нащільники

Металеві окантовочні профіля для стінових панелей виготовлені з повністю оцинкованої сталі з максимальною шириною - 1 250 мм і максимальною довжиною - 8 000 мм.

Standartni nashchilnyky

Кутові панелі

Кутові панелі містять ізоляційний шар IPN з мінеральної вати, також швидко інтегруються у наші фасадні системи. Доступний широкий вибір варіантів оформлення.

Kutovi paneli

Нащільники Tophats

Т-подібні (лопати) і П-подібні профілі використовуються для перекриття стиків сендвіч панелей, а служать для створення оригінального дизайну.

Nashchelniki Tophats

Вентиляційна решітка

Вентиляційні решітки забезпечують природну і планомірну вентиляцію будівель. Доступна підгонка вихідних матеріалів і широкий спектр колірних тонів.

Ventylyatsiyna reshitka

Решітка для снігозатримання

Решітки снігозатримання SnowKing розроблені для покрівельних панелей. Виготовлені з алюмінію та існують у 2 варіантах Z12 (товщиною 1,5мм) і Z14 (товщиною 3мм)

Reshitka dlya snihozatrimannya

Render_Isolierte_Rinne_DE (2)
 
 

Наші водостічні системи

Зовнішні жолоби Highline - навісна система жолобів коробчастого перетину з нанесеним покриттям. Ця водостічна система вирішить проблему відведення дощової води.

Zovnishni zholoby

Внутрішній утеплений водостік

Внутрішня дренажна система жолобів виготовляється на заводі в двох варіантах: з ізоляцією і без неї. Доступні варіанти ПВХ-покриття та з оцинкованої сталі

Vnutrishniy uteplenyy vodostik

 

Наші системи природного освітлення

Render_KS1000 PC_Roof lite_DE

Сендвіч панелі нашої світлопрозорої системи Kingspan KS1000 HTL складаються з полікарбонату та склопластика. Заощаджують до 70% електроенергії протягом дня.

KS1000 HTL

KS1000_WL_wall-lite_render_CZПокрівельні світлові люки

KS1000 WL

KS1000 Wall-Lite

Покрівельні свілові люки монтуються на сендвіч панелях для даху та застосовуються для освітлення, видалення диму і підведення / випуску повітря.

Pokrivelni svitlovi lyuky

Трубчастий просвіт Sunizer

SUNIZER - це унікальний структурний елемент, що вирізняється метою свого застосування і високою ефективністю. Світло проходить через лінзи Френеля.

Trubchastyy prosvit Sunizer

 
Accessories_render_wall_FI

Найкращі рішення від Kingspan

Перевагами наших систем є універсальність та простота монтажу. Кожне рішення можна легко поєднувати з нашимиізольованими сендвіч-панелями - дахом і стіною. Наші технічні експерти раді надати допомогу та консультації на всіх етапах проекту
 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний