Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Антибактеріальні сендвіч-панелі

   
Код товару : Антибактеріальні сендвіч-панел
заяву : Антибактеріальні сендвіч-панел
риси
ЧИСТІ ПРИМІЩЕННЯ: чисто там, де дотримуються міжнародних стандартів
 замовлення        детально
 
 
детально

Антибактеріальні сендвіч-панелі

 

ЧИСТІ ПРИМІЩЕННЯ: чисто там, де дотримуються міжнародних стандартів
Медицина, електроніка, фармацевтична, харчова і хімічна промисловість не можуть обходитися без чистих приміщень, тому сфера їх застосування збільшується з кожним роком. Чистота – необхідна умова для виготовлення високотехнологічної стерильної продукції, яка до мінімуму знижує ймовірність забруднення сторонніми частинками.

СТАНДАРТИ ЧИСТОТИ: добровільні і примусові
Підвищена вологість призводить до корозії, конденсація вологи – до псування продукції, органічні сполуки – небезпечні в фармакології, тому і до температури, і до вологості в чистих зонах висуваються жорсткі вимоги.
Клас чистоти – ось головний показник чистого приміщення. Виробництво і експлуатацію чистих приміщень контролює міжнародна організація стандартизації – ISO 14644-1. Основне призначення цього стандарту – встановити клас чистоти повітря в залежності від концентрації зважених часток в чистих приміщеннях і чистих зонах. ISO 14644-1 розглядає такі питання як: проектування, випробування, експлуатація та біоуражень. Пропонується 9 класів, у кожного – певний рівень концентрація частинок. Наприклад, в абсолютно чистому приміщенні без обладнання клас чистоти буде вище, ніж в приміщенні з працюючим обладнанням. Відповідно і концентрація частинок буде нижче.
Для чистих приміщень фармацевтичної галузі існують інші стандарти, розроблені Європейським Союзом і США – GMP. Так в чому ж різниця? Наприклад, людина купує побутову техніку, її якість можна визначити самостійно, а ось як визначити якість таблеток? Це і послужило поштовхом до появи нового стандарту якості – GMP. Саме GMP встановлює жорсткі вимоги: що можна і що не можна робити підприємствам, які виробляють фармацевтичну продукцію.

 

Продукція для чистих кімнат
У стінових панелях ми застосовуємо алюмінієвий профіль, оскільки це суттєво полегшує конструкцію і підвищує стійкість сендвіч-панелей до корозії.

Наші панелі для чистих кімнат легко демонтувати для установки обладнання в боксах, при цьому не порушуючи конструкції боксу. Витяжні колони інтегруються в стінові панелі. Вони розташовуються в одній площині зі стіновий панеллю.

Компанія СВС-АРТА допоможе Вам правильно спроектувати модульні чисті приміщення, використовуючи власне виробництво і весь накопичений досвід побудови зон чистоти для фармацевтичних виробництв.

Проектуємо і монтуємо чисті виробничі приміщення нового покоління. Реалізуємо задуми і плани при будівництві нових об’єктів, крім того ми пропонуємо реконструкцію або модернізацію вже працюючих підприємств.

Продукція

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний