Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Акустичні сендвіч панелі - для стін 2019

   
Код товару : Акустичні сендвіч панелі - для
заяву : Акустичні сендвіч панелі - для
риси
нормована звукоізоляційна здатність - 31дБ завдяки високій щільності внутрішнього ізоляційного шару з мінеральної вати (≥ 110 кг / м3)
 замовлення        детально
 
 
детально
KS1150_FA_render_horizontal_DE
Previous
Next

Ідеальна акустика приміщення для Ваших клієнтів

І в якості фасадного, і як стельова, наша акустична панель з шириною - 1.150 мм, має низку переваг. Акустична панель з відкритим кріпленням всередині будівлі має оптимальні звукоізоляційні властивості для приміщень з високим рівнем звуку. Додаткова перевага таких панелей - це внутрішній ізоляційний шар K-Roc™ з мінеральної вати з високою щільністю (& gt; 100кг / м3), який забезпечує високий рівень захисту в пожежонебезпечних ситуаціях.

  • горизонтальне і вертикальне встановлення панелей
  • значне зменшення шуму
  • нормована звукоізоляційна здатність - 31дБ завдяки високій щільності внутрішнього ізоляційного шару з мінеральної вати (≥ 110 кг / м3)
  • широкий колірний спектр для створення різноманітного дизайну
  • панелі безпечні для навколишнього середовища; поява гнилі і цвілі виключена

Вірний засіб для втілення Ваших ідей

Наша фасадна система KS1150 FA поєднує в собі оптимальну акустику приміщення і протипожежні властивості. Ці якості роблять її максимально ефективною.

Ваші клієнти отримають те, що їм необхідно, бо наша фасадна система задовольнить всі їхні вимоги щодо тепло-, звукоізоляції і оформлення фасаду. З одного боку, відмінне зменшення звуку за допомогою акустичних отворів на внутрішній стороні панелі. З іншого боку, ідеальне колірне рішення, яке ми підберемо для Вас, маючи в своєму розпорядженні безліч варіантів колірних тонів. Тон панелі це наш безпосередній інструмент для створення оригінального оформлення стель і стін всередині будівлі.

Стандартні параметри довжини панелей KS 1150 FA на момент постачання становлять від 2,0 до 6,0 м. Через велику вагу і перфорованої внутрішньої металевої обшивки, ми не рекомендуємо Вам використовувати більш довгі панелі, для того, щоб уникнути пошкоджень під час їх транспортування і встановлення. З метою оптимального втілення Ваших ідей.
 

Технічні характеристики продукції

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний