Domain Domain
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Секонд хенд Будівельне обладнання (iym)
+ Сендвіч-Панелі
+ Фасадні сендвіч панелі
Залізні та сталеві вироби ( DÇÜ )

Головна


     Індивідуальні холодного зберігання кімнаті постачальників

   
Код товару : Індивідуальні холодного зберіг
заяву : Індивідуальні холодного зберіг
риси
Панелі сендвіч з наповнювачем із пінополіуретану холодильні, морозильні камери; камери для зберігання і дозрівання ягід, овочів і ... іöпанелей виклю
 замовлення        детально
 
 
детально

Сендвіч-панелі холодного зберігання-YÖYKEM GRUP

 

KS1150_TF_WAVE-1
Previous
Next

Переваги нашої системи

Наші фасадні панелі KS1150 TF призначені для ізоляції від спеки або холоду.
KS1150 TF правильний вибір для Вашого будинку. Ви зможете створити оригінальний і привабливий дизайн будівлі, маючи широкий вибір поверхневого покриття і тип встановлення панелей - горизонтальне або вертикальне встановлення.
  • постачається також з внутрішнім ізоляційним шаром FireSafe IPN
  • відмінне протистояння старінню і атмосферним впливам
  • висока пластичність і відмінне протистояння механічним пошкодженням
  • Матеріали панелей безпечні для навколишнього середовища, не містять фторхлорвуглеводнів / галогенізованих фторхлорвуглеводнів, підлягають вторинній обробці
Для створення ідеального проекту, ми пропонуємо Вам нашу фасадну систему KS1150 TF з внутрішнім ізоляційним шаром з поліуретану з закритими порами або з високоефективним внутрішнім ізоляційним шаром IPN. Який забезпечує більш високий рівень ізоляції.

Незалежно від Вашого вибору, з нашими фасадними системами Вам надана повна свобода в оформленні фасаду Вашої будівлі і Ви можете розраховувати на протикорозійний захист, захист від ультрафіолетового випромінювання, а також стійкість до потьмяніння (ніякого мелення).

Наша фасадна система KS1150 TF володіє високоякісними протипожежними властивостями, тому Ваші клієнти і їх будівлі завжди будуть в безпеці з нами. Наш внутрішній ізоляційний шар отримав сертифікацію страхової компанії FM Global і виготовлений з самозгасаючого матеріалу.

Фасадні панелі KS1150 TF з покриваючою шириною 1150 мм кріпляться за допомогою відкритого кріплення. Ми пропонуємо наші фасадні панелі з товщиною 40-100 мм, таким чином підлаштовуючись під ваші індивідуальні вимоги.

Технічні характеристики продукції

 

 

 
 
Форма запиту на замовлення
ім'я
замовлення
пошта
телефон
місто
адреса
вантажний
вантажний